По случай 9 май – Ден на Европа, се проведе Ден на ученическото самоуправление, по предложение на Ученическия съвет към ПГ „Васил Левски“. Ученици и учители размениха ролите си. Денят бе изпълнен с неповторими преживявания и емоции, учениците спазиха сериозно задълженията си, които им бяха възложени от ръководителите, и се докоснаха до трудния път на педагогическия/непедагогическия специалист.


