Тържествено изпращане на Випуск 4 – 2025/2026 г.

15 май бе последният учебен ден за зрелостниците, но и техният специален тържествен празник. Бяха наградени всички дванадесетокласници, както и техният класен ръководител – г-н Цветомир Георгиев.

Директорът поднесе слово, с което поздрави всички учители, ученици, родители и гости на събитието.

Музикалният бенд поздрави абитуриентите, а ансамбъл „Мездра“ напомни за традицията със специалната си хореография. Най-голямата изненада бе една малка орисница, която отправи общото послание на всички гости – „Детство мое“, към което завършващите ученици винаги да се завръщат и да носят в сърцето си.